![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024012212425943.png)
Трьох військовослужбовців із Дубенщини відзначено нагрудним знаком «Золотий хрест».
Про це повідомив Голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський.
Житель села Буща Смизької тергромади Сергій Приходько вже понад дев’ять місяців служить у лавах ЗСУ. Нині воїн боронить Україну на Харківському напрямку. За успішне виконання чергового бойового завдання Головнокомандувач Збройних сил України відзначив бійця почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».
Таку ж нагороду від Залужного нещодавно отримав 33-річний мирогощанець Микола Одинцов. До лав ЗСУ чоловік був мобілізований ще в червні 2022-го, служить у складі 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Бригада виконувала завдання на різних напрямках, зокрема брала участь у визволенні Харківщини. Микола був двічі поранений, отримав контузію в боях на Харківському напрямку.
Високу військову нагороду - почесний нагрудний знак від Головнокомандувача Збройних сил України за військову службу - вручили й 32-річному Роману Савчуку. Воїн родом із села Іващуки Козинської тергромади.
![](/media/img/650/2024/01/202401222246.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401221525.png)