![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052214464404.png)
Трьох загиблих захисників із Рівненського району нагородили орденами «За мужність» ІІІ ступеня.
Про це повідомили в Рівненській районній держадміністрації.
Рідним полеглих у боротьбі за незалежність України військовослужбовців Василя Новицького (із Олександрійської громади), Ігоря Лобача й Геннадія Пінчука (із Клеванської громади) вручили їхні державні нагороди – ордени «За мужність» (ІІІ ступеня).
Відзнаки рідним Героїв вручили в.о. голови Рівненської районної держадміністрації - начальника Рівненської районної військової адміністрації Володимир Леонов, голова Рівненської районної ради Василь Тимощук, начальник групи морально-психологічного забезпечення Рівненського районного ТЦК та СП Михайло Волинець і керівники органів місцевого самоврядування громад, у яких проживали загиблі воїни.
![](/media/img/650/2024/05/202405224264.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405228702.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405224776.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405224819.png)