Цаплієнко у Рівному розповідав про подорожі та війну

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч із журналістом Андрієм Цаплієнком.

Про це повідомили в Рівненській облраді.

Андрій Цаплієнко - відомий український журналіст, військовий кореспондент, ведучий і сценарист. Заслужений журналіст України, удостоєний багатьох почесних відзнак і нагород. Автор п'яти книжок: роман «Стіна», «Екватор. Чорний колір & Білий колір», «P.O.W. Люди війни» (есе й оповідання), оповідання «Тріумф», оповіді «Книга змін».

Андрій Цаплієнко розпочав свою зустріч із розповіді про книгу «Стіна». Історія її написання почалася з реальних подій, що відбувалися на сході України у 2014 році. Тоді кожного дня в населеному пункті Мар'їнка точилися бої. Після чергових обстрілів крайньої позиції один із бійців сказав: «Коли це закінчиться? Нам потрібно побудувати стіну для того, щоб відгородитися від них. Інакше ніяк».

"Журналіст зауважив, що ми зараз маємо найбільшу континентальну війну, на якій використовується все, окрім ядерної зброї. На його думку, причина цієї війни - метафізична, тобто саме існування України. Єдине бажання агресора – це знищити нас як державу", - зазначають у дописі.

Також гість розповів про свої подорожі, журналістську практику та професійний досвід.

Присутні мали змогу поставити запитання про те, що відбувається на фронті й у політичному житті країни, яким є сприйняття українців у Європі, про ситуацію на лінії фронту, якою є підтримка закордонних партнерів і багато іншого.

Наостанок журналіст запросив усіх приходити до бібліотеки та не припиняти читати книжки.