Рівне Медіа

Церкви Рівненщини закликали дотримуватися карантину

Заступник голови ОДА Сергій Гемберг зустрівся з керівниками релігійних організацій області. Вони обговорили проведення богослужінь у храмах в умовах всеукраїнського карантину. Його оголосив Уряд. Під час карантину вживатимуться заходи, що спрямовані на попередження епідемії коронавірусної інфекції в Україні. Серед інших – це заборона масових заходів за участю понад 200 осіб, передають в Рівненській ОДА.

Сергій Гемберг звернувся до духовенства з проханням дотримуватися усіх заходів, що передбачені під час карантину:

«ВООЗ визнала епідемію коронавірусної інфекції світовою пандемією. В Україні зараз маємо захворювання однієї людини на цю недугу. Втім гостре респіраторне захворювання стрімко розповсюджується в інших країнах. Саме тому влада, у тому числі й у нас в області, працює на випередження, щоб мінімізувати можливість поширення коронавірусної інфекції через скупчення людей в місцях спільного перебування».

Під час зустрічі обговорили можливість переведення служінь та зібрань у дистанційний варіант, роз’яснення серед вірян небезпеки поширення коронавірусу, шляхи убезпечення людей від цієї недуги, популяризацію правил дотримання особистої гігієни.

«Це заходи безпеки, а не спроба роз’єднати вірян. Карантинні заходи спрямовані на запобігання та поширення коронавірусної інфекції в країні, у тому числі й на Рівненщині», - наголосив заступник голови ОДА.

 

Читати також