![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060716587363.jpg)
У фракції партії "Голос" у Рівненській міськраді змінилась голова.
Нею стала депутатка Анастасія Кулакевич, яка очолює міську організацію партії.
Про це у Фейсбук повідомив її колега Роман Денисюк.
Нову голову обрали за його пропозицією. Цю новину озвучать на сесії Рівнеради 20 червня.
- Нам потрібно оновити формат роботи міської команди, зробити її більш агресивною щодо неправильних рішень та більше продукувати корисних для міста проєктів рішень.
Ми повинні продовжувати переконувати колег з інших фракцій, що місто рухається в неправильному напрямку. Що переформатування більшості є необхідним кроком, як і зміни керівництва Рівнеради, - додав Роман Денисюк.
Тим часом він залишається головою обласного осередку партії.