Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У 200-літній хаті на території етнопарку на Рівненщині одружилися військовий та переселенка

Днями у етнопарку «Ладомирія» на Рівненщині побралися наречені Вадим та Людмила Коновалови. Родом вони з півдня України - Очакова, разом - давно, проте офіційно одружені не були. До узаконення стосунків їх підштовхнула війна.

Про це повідомляють на сторінці парку у Фейсбуці.

Вадим є штурманом, помічником капітана, а тепер - захисником України. Людмила - вихователька у дитячому садочку. У 2022 році з двома дітьми змушена була виїхати в Польщу. Там підшукала роботу. І за оголошенням звернулася до Надії Волинець, яка виявилося родом з Радивилова.

Підтримували закохані зв‘язок на відстані і дуже чекали зустрічі один з одним. Вадим запропонував одружитися Людмилі, а точніше, стати офіційно чоловіком та дружиною.

"Жінка поділилася секретом із пані Надією, хвилюючись, як організувати одруження. Остання задумалася і зателефонувала рідним додому, а ті, у свою чергу, нашій «ладомирівській» Людмилі Хороновській. І тут почалося", - йдеться у повідомленні.

Наречений Вадим приїхав спеціально у відпустку до коханої Людмили. Одружуватися вирішили в «Ладомирії».

Раптові ідеї мали сенс: нова українська сім‘я народилася в 200-літній хаті на території етнопарку «Ладомирія». Розписали молодят працівники РАГСу.

"Відбувалося дійство за національними традиціями. І навіть присутні гості-військовослужбовці встигли пустити вже нескупу чоловічу сльозу, відчуваючи радість за закоханих", - кажуть працівники парку.

Читати також

29.03.2023 НАЗК склало на Третяка протокол про корупцію

Зокрема під час передвиборчої кампанії Марія Корнійчук внесла вибочого фонду Олександра Третяка 45 тисяч гривень. Уже після своєї перемоги Олександр Третяк призначив Марі Корнійчук своєю радницею. Та відразу ж після цього встановив їй надбавку у 50 % від посадового окладу. Таке ж розпорядження видавалось мером Рівного і 5 січня. У квітні 2021 року Марію Корнійчук за пропозицію Олександра Третяка призначили керуючою справами міськвиконкому. На сайті міськради оприлюднені кілька розпоряджень про призначення Марії Корнійчук надбавок та виплати матеріальної допомоги. ЗАа це НАЗК склало протоколи про корупційні» адмінправопорушення – за частинами 1 та 2 статті 172-7 КУпАП. У першій частині йдеться про неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів. Покарання за це - штраф від 1 700 до 3 400 гривень. Друга частина – це вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Передбачене покарання – штраф від 3 400 до 6 800 гривень. Протоколи уже надіслали до Рівненського міського суду. Їх розглядатиме суддя Святослав Рогозін. Початок розгляду справи - 30 березня, о 10-ій годині.