У багатоповерхівці в Рівному було задимлення: через горе-паркувальників пожежники йшли пішки

Сьогодні о пів на десятку ранку в Рівному на вулиці Коновальця у дев'ятиповерхівці було задимлення на останньому поверсі. На місце події викликали надзвичайників, але вони не могли проїхати до під'їзду через припарковані автомобілі. 

Тому вогнеборці залишили спецтехніку та дісталися до місця пішки.

Прибувши за вказаною адресою вогнеборці з'ясували, що трапилося коротке замикання електрощитка без подальшого горіння на сходовій клітині 9-го поверху житлового будинку. Пожежі не було. В цілях безпеки електрик ОСББ відключив від електропостачання під’їзд будинку.

Варто відмітити, що цього разу мешканцям будинку надзвичайно пощастило, що не було пожежі. Адже якби була пожежа, а рятувальники не змогли через штучні перешкоди вчасно доїхати до місця, наслідки були б непередбачуваними.

Співробітники ГУ ДСНС області наголошують, що навіть кілька хвилин можуть мати важливе значення для збереження життя і здоров’я людей, а також майна. За 10 хвилин може згоріти ціла квартира, а вогонь з однієї кімнати розповсюдитися на кілька сусідніх квартир.

Водії, що паркують свої транспортні засоби у недозволених місцях мають розуміти, що рятувальникам треба не лише проїхати, а й мати місце, щоб встановити пожежну драбину та дістати пожежно-технічне обладнання, а це зробити неможливо.

Рятувальники Рівненщини закликають водіїв дотримуватися правил дорожнього руху та паркувати автомобілі у дозволених місця, адже від цього може залежати чиєсь життя та здоров’я!

Про це інформує ГУ ДСНС області.

Читайте також