У Барселоні пройшов благодійний ярмарок за участю рівненських волонтерів

Черговий благодійний ярмарок за участю волонтерів з Рівненщини минулими вихідними пройшов в Іспанії. Цього разу така благодійна ініціатива стала приємним доповненням до програми восьмого міжнародного фестивалю української культури, який проходив 18 вересня у Барселоні за підтримки Генерального консульства України.

 "Дізналася, що в Барселоні буде фестиваль і не могла оминути ідею з проведення в його рамках і благодійного ярмарку за участю представників від Рівненщини. Попри те, що програма фестивалю була вже розписана, все таки вдалося знайти місце і для нас. За це велика подяка усім організаторам та потужній українській діаспорі в Іспанії. Також неабияк допомогли Віктор Шакирзян разом з Вікторією Шинкаренко", - розповіла депутатка Рівнеради, волонтерка Катерина Марчук.

Проведення подібних ярмарків за кордоном - це ще й унікальна нагода для нових знайомств та окреслення подальших напрямів волонтерської роботи. Не виключенням став і цей благодійний захід.

Окрім того, як розповіла Катерина Марчук, надзвичайно щемливою видалась зустріч в Барселоні  з оборонцями «Азовсталі». Наразі понад вісімдесят наших захисників після важких поранень проходять там реабілітацію.

Попри стислі терміни з підготовки до проведення ярмарку, все пройшло досить вдало. За це особисто від міської влади Рівного в особі секретаря Рівнеради Віктора Шакирзяна Катерина Марчук подякувала представникам Українській асоціації «Джерело» в Барселоні, Асоціації українців Тарагони.

Читайте також