Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У боях за Україну загинув випускник Острозької академії

Під час виконання бойового завдання загинув випускник факультету журналістики Острозької академії, відомий фотограф Максим Бурда. 

Про це повідомляє прес-служба закладу.

Відомо, що захисник поліг в районі Бахмута, 26 січня. 

Через чотири дні Максиму мало виповнитися 26 років. 

"Це справді приклад шляхетної і доброї людини, про яку тільки згадуєш лише приємне, від якої досі йде світло. Ось як зараз пам'ятаю його посмішку, ходу, приємний тембр голосу й такий по-домашньому теплий погляд.

Не просто писати в такі моменти, але можу тільки єдине пообіцяти: уся кафедра журналістики, увесь факультет (а зараз уже інститут), увесь університет буде пам'ятати й шанувати ціну життя, яку Ви жертовно віддали за Україну Співчуття родині, близьким, одногрупникам і усім тим, хто знав, любив і поважав Максима", - написав викладач академії Максим Карповець.

Читати також

29.03.2023 У колонії на Рівненщині за день двоє засуджених одружилися з коханими

Два шлюби було зареєстровано у співпраці з Володимирецьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану. "Мета нашого суспільства – щастя людини, й однією з важливих його складових є здорова, міцна сім'я. Саме вона вирощує та виховує повноцінне майбутнє покоління. Тому адміністрація установи завжди йде на зустріч й забезпечує належне виконання прав людини і громадянина, в тому числі в укладанні шлюбів засуджених", - йдеться у повідомленні.