![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060711438440.png)
На Здолбунівщину прийшла сумна звістка - на фронті загинув молодий воїн-земляк Олексій Михайлович Клічук.
Як повідомляють у Здолбунівській міській раді, трагедія сталась 4 червня під час бою на Донеччині. Загиблому Захиснику було 25 років.
Зворушливі слова про Олексія написала його сестра:
«Мужній, добрий, справедливий… Ти завжди був відкритий серцем та душею до всіх навколо. Відавав останнє іншим. Людина з великим і добрим серцем. Ти назавжди залишишся для нас дуже веселим і голосним. Таким ти був… Ти вірив в добро та справедливість і завжди за це боровся. Вісімнадцятирічним пішов боронити нашу країну в 80 ОДШБ та ніколи не здавався. Вічна та славна пам'ять тобі. Наш біль за тобою ніколи не згасне».
Героя поховають на Марсовому полі у Львові.