![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051315152978.png)
У Рокитнівському ЗДО № 5 збирали кошти на дрони для ЗСУ.
Про це повідомили в Рокитнівській селищній раді.
Батьки, вихованці й робочий колектив Рокитнівського ЗДО № 5 «Золотий ключик» згуртувалися й організували благодійний ярмарок на підтримку українських воїнів.
На заході презентували виставку дитячих малюнків, різні саморобні вироби вихованців і працівників закладу. Спільними зусиллями вдалося зібрати 5052 грн.
![](/media/img/650/2024/05/202405137463.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405139555.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405139775.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405138086.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405131509.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405133239.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405134554.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405131581.png)