![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050814496557.png)
У Рівненській обласній дитячій лікарні провели благодійний аукціон "Разом до перемоги".
Про це повідомили на сторінці медзакладу у Facebook.
На аукціоні були представлені декілька десятків лотів: картини, намальовані працівниками лікарні; різноманітна сувенірна продукція - від чашок до світшотів. Але особливо запекла боротьба розгорнулася за лоти військової тематики, які передали захисники із фронту: гільзи від автоматів, артилерійських снарядів, короби й інші речі, що використовували українські військові під час бойових дій на сході та півдні України.
Чимало людей бажали придбати книги Максима Кривцова “Вірші з бійниці” та Олександра Терена “Історія впертого чоловіка” з автографом автора.
Під час аукціону вдалося зібрати 100 250 грн.
Усі отримані кошти передано для ком’юніті Rivne_redblack. Гроші долучать до потрібної суми, щоби придбати автомобіль для рівнянина, який боронить Україну у складі бригади “Гвардія наступу”.
Як відомо, торік під час благодійного великоднього заходу в лікарні зібрали 42 740 гривень, які Rivne_redblack спрямували на закупівлю магазинів для підрозділів “Кракен” та “Азов”.
![](/media/img/650/2024/05/202405086919.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405086954.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405088883.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405089945.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405083058.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405081389.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405089010.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405087962.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405082552.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405083369.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405083365.png)