![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052816008190.png)
На Рівненщині сталися дві ДТП за участю мотоциклістів. У обох аваріях травмувалися водії двоколісного транспорту.
Повідомляють у поліції Рівненщини.
Зіткнення легковика та двоколісного у Костополі сталося вчора близько 14 години на вулиці Рівненська: 26-річна водійка автомобіля «Opel Corsa», здійснюючи маневр повороту ліворуч на перехресті, не надала переваги в русі та допустила зіткнення з мотоциклом «Lifan» під керуванням 20-річного жителя села Злазне.
ДТП за участю легковика та мотоцикла сталася і о 22:30 на вулиці Почаївська у Радивилові: 29-річний водій «Mercedes-Benz», здійснюючи маневр повороту ліворуч, не надав перевагу в русі зустрічному мотоциклу «Forte».
За фактами порушення правил безпеки дорожнього руху відкриті кримінальні провадження. Обох мотоциклістів госпіталізували.
![](/media/img/650/2024/05/202405286768.png)