Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У двох містах України відмовились від встановлення новорічної ялинки

Фото: Суспільне

Війна внесла свої корективи не тільки до буденності, а й до світкових заходів. Наближаються новорічні свята і традиційно усі міста України встановлюють ялинки та свтворюють ярмарки, проте цьогоріч постало питання про доречність проведення заходів.

Зокрема, у двох містах України відмовились від встановлення новорічних ялинок.

Про це повідомляють у Суспільному.

Зокрема, у Чернігові не планують організовувати традиційне новорічне містечко та проводити жодних офіційних та неофіційних заходів до свята Нового року у зв'язку із ситуацією, яка склалась в країні. Керівник міського управління культури та туризму Олександр Шевчук розповідає, що елементи декору будуть присутні, проте від всього іншого місто відмовляється. 

"Але, якщо казати про якісь елементи декору та певну атмосферу, то це можливо буде. Говорити про повноцінне святкування Нового року — це виключено, враховуючи ситуацію, яка склалася в місті Чернігові", — каже Шевчук.

У Чернівцях подібна ситуація. Керівництво міста відмовляється від проведення будь-яких ярмарків та ялинки через економію електроенергії. 

Керівниця управління культури міськради Юлія Сафтенко повідомляє, що це не доречно, адже країна мусить економити електроенергію. 

"Встановлення штучної 10-метрової ялинки з 3D-гірлянлами є недоречним під час війни, в той час, як ми економимо електроенергію", — розповіла Сафтенко.

 

Читати також