![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060411566884.png)
У Рівненській області екоінспектори розпочали перевірки у двох сільських радах - Головинській та Рафалівській.
Про це інформують у Державній екологічній інспекції Поліського округу.
3 червня 2024 року фахівці Державної екологічної інспекції Поліського округу розпочали планову перевірку Головинської сільської ради та Рафалівської селищної ради, що у Рівненському районі.
Планові заходи контролю органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, зокрема, щодо додержання вимог природоохоронного законодавства на території Житомирської та Рівненської областей Державною екологічною інспекцією Поліського округу проводяться з початку року.
Про результати повідомляємо по закінченню заходів контролю.
![](/media/img/650/2024/06/202406046323.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406044598.png)