У громадах на Рівненщині прощалися з військовими-земляками

На Рівненщині в останню дорогу провели Олега Перетятка, Вадима Донцова, Руслана Гудзікевича, Сергія Семенюка, Володимира Дрозда, Валерія Сищука, Петра Швирида.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

У Дубні на майдані Незалежності відбулося прощання із двома воїнами-розвідниками 130-го окремого розвідувального батальйону, які загинули 2 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в Запорізькій області внаслідок артилерійського обстрілу ворога.

Старший солдат Олег Перетятко народився 10 лютого 1996 року. Навчався в Дубенській школі № 5, Кременецькому лісотехнічному коледжі та НУВГП. Із 2016 року був призваний на службу до лав ЗСУ. В Олега залишилися дружина, батьки, брат.

Старший солдат Вадим Донцов народився 13 вересня 1987 року. Навчався в Дубенській школі № 3. У Вадима залишилися донька, мама, дві сестри. Героїв поховали на місцевому кладовищі на Алеї слави.

35-річний солдат Руслан Гудзікевич - уродженець Мирогощі Другої, що на Дубенщині. Проживав солдат у Здолбунівській громаді. Воїн служив в АТО, мав нагороди. На другий день після повномасштабного вторгнення захисник знову вдягнув військову форму, щоб захищати Україну. Служив на Донеччині, Запоріжжі. Розвідник 130-го окремого розвідувального батальйону загинув 2 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в Запорізькій області внаслідок артилерійського обстрілу ворога. Поховали Героя у Глинську.

Сергій Семенюк народився 26 лютого 1990 року в Острозі. Закінчив міський ліцей № 2. У 2010 році відслужив строкову службу при Генеральному штабі України. Із липня 2016 року був у зоні АТО, у розвідувальному батальйоні. На початку повномасштабного вторгнення брав участь у визволенні Бучі, Бородянки, Макарова, воював на інших напрямках фронту. Загинув Герой 2 березня 2024 року на Запорізькому напрямку. У нього залишилося двоє дітей.

У Мізоцькій громаді попрощалися із захисником Володимиром Дроздом. Воїн народився 24 травня 1991 року, проживав у селі Стеблівка. Герой загинув 4 березня 2024 року під час бойових дій на Донеччині. Поховали Героя в рідному селі. Воїну назавжди буде 32.

На Володимиреччині провели в останню дорогу Валерія Сищука та Петра Швирида.

46-річний Валерій Сищук проживав у Володимирці. До лав ЗСУ захисник вступив наприкінці лютого 2022 року. У війську служив водієм-десантником. Загинув Герой 28 лютого цього року під час ведення штурмових дій у Запорізькій області. Поховали старшого солдата в рідному селищі.

Петро Швирид народився в селі Довговоля у 1979 році. Закінчив 9 класів у місцевій школі. Потім із батьком працював на фермі. На службу пішов у вересні 2023 року. Спочатку був Запорізький напрямок, згодом – Донеччина. Петро служив стрільцем-помічником гранатометника механізованого батальйону. Загинув Герой 2 березня під час бойового завдання, отримавши несумісні із життям поранення.

Читайте також