![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082614583492.png)
У Вараській громаді - знову втрата. Як повідомив Вараський міський голова Олександр Мензул, 23 серпня загинув Андрій Сергійович Кухарець.
29-річний старший солдат механізованого батальйону в/ч А0222 отримав вогнепальне поранення біля Велика Новосілка Волноваського району Донецької області.
Андрій народився у Херсоні. Однак коріння родини у нашому краї – бабуся зі Старої Рафалівки, а дід із Великого Жолудська. Андрій дуже мріяв приїхати до родини, познайомитися, погостювати...
Повномасштабна війна застала його у Польщі, де він працював із дружиною. Проте Андрій відчув, що має боронити Україну – адже до цього воював в АТО, виходив із Іловайського котла, має нагороди. Уже 13 березня приїхав до Львова та одразу пішов до військкомату.
![](/media/img/650/2022/08/202208268202.jpg)