Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У громаді на Рівненщині місцеві волонтери не прийняли кошти, зібрані під час скандальної вечірки

На Дубенщині у селі Козин нещодавно відбулась гучна вечірка, яка обурила користувачів соцмереж.

Відео з події опублікували в Instagram-спільноті typove_dubno.

Відомо, що на заході планували збирати кошти для армії, що і зазначили у анонсі.

Більше того, на вечірці таки вдалося зібрати 40 тисяч гривень для ЗСУ. Однак, такого вчинку частина місцевих жителів не оцінили.

У коментарях дискотеку називають «гулянням на крові і кістках» і обурюються, що її влаштували під час війни. Інші ж зазначають, що захід був благодійним і завдяки йому вдалося зібрати 40 000 грн на ЗСУ. 

На сторінці розважального закладу в Інстаграмі зазначили, що зібраних коштів рада волонтерів Козинської громади не прийняла. Тож, гроші перерахували на офіційний рахунок для підтримки ЗСУ.

Читати також

04.02.2023 Відомо, скільки у Рівному поліція зафіксувала випадків домашнього насильства

За результатами вжитих заходів реагування 945 знайшли своє підтвердження: поліцейські склали 835 адміністративних протоколів за статтею 173-2 КУпАП і винесли 459 термінових заборонних приписів. Крім того, за результатами розгляду матеріалів у 2022 році слідчі внесли відомості до ЄРДР за 87 фактами: за статтями 126-1 (домашнє насильство), 390-1 (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників), 125 (умисне легке тілесне ушкодження). Крім того, систематично здійснюється профілактична робота з кривдниками, яких у Рівненському РУП на кінець минулого року перебувало 838 осіб та особами, які стали жертвами домашнього насильства.