![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052715495957.png)
У Костопільській громаді цього тижня завершиться навчання у школах.
У Костопільській міській раді зазначають, що упродовж року учні освітніх закладів показували високі результати на районних, обласних та всеукраїнських конкурсах. Це і олімпіади, і МАН, і спортивні змагання. Після плідного року навчання школярів чекають літні канікули, що розпочнуться невдовзі.
Востаннє шкільний дзвінок пролунає для 886 випускників Костопільщини: 560 дев’ятикласників та 326 одинадцятикласників.
Свідоцтва з відзнакою отримають 37 випускників дев'ятих класів. Під час вручення документів про повну загальну середню освіту золотою медаллю будуть нагороджені 27 випускників, срібною – 9.