![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040511451271.jpeg)
У Гощі школа мисцецтв переїде у нове приміщення. Таке рішення прийняли, щоб була змога масштабувати заклад.
Наразі Гощанська школа мистецтв та Гощанський центр позашкільної освіти розміщені у одній будівлі. Втім, як зазначив гощанський селищний голова Микола Панчук, наразі закладам стало "тісно".
Тривалий час школа мистецтв орендувала перший поверх Гощанського центру позашкільної освіти, балансоутримувачем якого є відділ освіти. Однак спостерігається розширення спектру освітніх та мистецьких послуг. Тому планують переміщення.
"Поспілкувався з працівниками обох закладів. Разом із колективом Гощанської школи мистецтв ухвалили спільне рішення про необхідність підготовки нового приміщення для переїзду з метою збереження високого рівня освітніх послуг і створення додаткової можливості для розвитку", - каже пан Панчук.
За його словами, зміна місця розташування школи мистецтв - питання не одного дня. Головне в цьому процесі - успішне завершення навчального року в обох закладах незважаючи на певні незручності.
"Водночас треба розуміти, що окрім голови громади відповідальність за цей процес лежить також на начальниках відділів і безпосередньо керівниках закладів. Тому розраховую на максимальне включення в процес, відповідальність та роботу на результат", - додав очільник громади.
![](/media/img/650/2024/04/202404055657.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404052570.jpeg)