![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020417585613.jpeg)
Сумна звістка надійшла у Крупецьку громаду.
2 лютого 2024 року помер захисник, мешканець с. Засув Михайлівського старостинського округу, Бочилюк Олександр Васильович, 31.05.1974 року народження.
Олександр Бочилюк проходив військову службу в зводі забезпечення самохідного артилерійського дивізіону. До мобілізації працював на комбінаті хлубопродуктів.
У померлого військовослужбовця залишились мама і сестра.
Жалобний кортеж із тілом воїна Олександра Бочилюка прибуде у Крупецьку громаду в понеділок, 5 лютого. Про час прибуття кортежу буде повідомлено додатково.