![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051513166229.png)
У Великоомелянській громаді на Рівненщині висадили алею пам'яті про загиблих Захисників.
Про це повідомили у Рівненській РДА.
У селі Грушвиця Перша висадили 15 кленів та 55 туй у пам'ять про загиблих Героїв. Кожне дерево – як символ Захисника, що загинув на війні за незалежність України.
До ініціативи долучилися колектив школи та дитячого садочка, працівники місцевої пожежно-рятувальної команди громади.
«Нехай дерева - символи земного життя загиблих, своїм корінням закріпляться у землі, а загиблі - у нашій пам’яті» - значила голова Великоомелянської громади Алла Карпюк.
![](/media/img/650/2024/05/202405153051.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405155544.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405158790.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405152141.png)