![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011010388885.png)
У Рокитнівській громаді просять забезпечити вільний доступ жителів до туалетів у закладах громадського харчування.
Відповідну петицію опублікували на сайті "DEM: місцеві петиції".
"Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та зв'язку з відсутністю в громаді громадських вбиралень та перешкоджання власниками та персоналом закладів громадського харчування доступу до вбиралень просимо розглянути рішення про вільний та безкоштовний доступ жителів громади та її гостей до туалетів у закладах громадського харчування та затвердити його відповідним управлінським документом", - йдеться у петиції.
Наразі петицію підписали троє осіб із ста необхідних для розгляду звернення.