Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У комунальному підприємстві на Гощанщині - новий керівник

У Тучинському старостинському окрузі на Гощанщині відбулися кадрові ротації.

Про це повідомив очільник громади Микола Панчук.

"Під час зустрічі з представниками округу спільно проаналізували роботу комунальних установ, обговорили проблемні питання. Йшлося також про роботу КП «Агентство розвитку Гоща-Тучин», роботою якого понад півтора року керував Юрій Береза та майстра комунальної служби Володимира Кирильчука, який відповідав за ремонтні роботи в приміщенні, де плануються розміщення представників трьох структур - пожежної, медичної бригад і працівника поліції", - зазначає Микола Панчук.

За його словами, після звіту Володимира Кирильчука та Юрія Березний про проведену роботу результатом конструктивного діалогу стало рішення про певні кадрові ротації.

"Згідно з пропозицією старости округу Валентина Систука і за погодженням з присутніми на зустрічі представниками округу, ухвалено рішення про призначення на місце директора КП «Агентство розвитку Гоща-Тучин» Тараса Скорохода. Добровільну пожежну бригаду очолить Роман Гирак". - йдеться у повідомленні.

Микола Панчук анонсує, що уже наприкінці року громада може отримати пожежний автомобіль від польських партнерів із міста Альверня. Так само на базі тамтешньої пожежної частини зможуть пройти безкоштовне навчання члени добровільної бригади з Тучина.

Читати також