![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011116392909.png)
У Костополі посипають дороги протиожеледною сумішшю.
Про це повідомили в Костопільській міськраді.
"Просимо водіїв не залишати автомобілі на узбіччях. На проїжджій частині - надавати перевагу в русі дорожній техніці", - зазначили в повідомленні.
До кінця дня й уночі 12 січня синоптики попереджають про хуртовину, пориви вітру та подекуди снігові замети. На дорогах Рівненщини збережеться ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
Жителів просять бути уважними й обережними, а також нагадують, що дотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху дозволить уникнути аварійних ситуацій.
![](/media/img/650/2024/01/202401117523.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401118004.png)