У Костополі нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) захисника Потапчука Валерія Михайловича.
Про це інформують у Костопільській міській раді.
Нагороду вручили матері Героя Марії Потапчук під час сесії міськради.
Валерій Потапчук народився в Березнівському районі, навчався у школі та училищі в місті Костопіль. Тут він жив і працював. Валерій приєднався до лав ЗСУ в перші дні повномасштабного вторгнення. Служив навідником гірсько-штурмової роти військової частини А3029. Загинув воїн на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу 18 березня.. До останнього подиху він був вірний своїй державі та захищав кожного з нас від російських окупантів.