Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Костополі підприємці вийшли на акцію протесту

Близько 80 підприємців Костополя провели 16 вересня акцію протесту під стінами Костопільської райдержадміністрації з вимогою не запроваджувати касові апарати представниками малого бізнесу. Про це повідомляє Пропозиція онлайн.

Свою вимогу аргументували тим, що запровадження цієї новації потягне додаткові витрати, які в кінцевому підсумку ляжуть на покупців та користувачів послуг. Вони вважають, що у період після тривалого карантину, коли багато хто не працював і зазнав збитків, цей тягар стане непосильною ношею.

Голова Костопільської РДА Олександр Коваль прийняв звернення і пообіцяв посприяти, аби воно дійшло до Президента.

"Ми просимо скасувати це нововведення або принаймні відтермінувати його. Ми за те, аби зміни запроваджувати поступово, провести спочатку безкоштовні тренінги, надати програмне забезпечення тощо," - прокоментувала учасниця акції, адвокат Софія Больбіна.

З її слів, запровадження касових апаратів – це плюс 6500 гривень з кожної торговельної точки, а ще програмне забезпечення та обслуговування апаратів.

"За місяці карантину підприємці й без того платили оренду та податки, не одержуючи жодного доходу. У цих умовах покласти на них ще й витрати на касові апарати означає розчавити малий бізнес", - сказала також Софія Больбіна.

Для захисту своїх інтересів костопільські підприємці вирішили об’єднатися в громадську організацію. Стати її членами зголосилися близько сотні осіб. Зараз документи на створення ГО «Підприємці Костопільщини» перебувають на реєстрації. Очолив її Одіссей Сепіанов. Секретарем стала адвокат Софія Больбіна, яка займалася юридичним оформленням.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.