Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Костополі сотні людей попрощались з молодим десантником, який загинув на Миколаївщині

Сьогодні в місті Костопіль провели в останню дорогу 29-річного Ігоря Салія - військового, який поліг у бою з російськими окупантами. 

Про це повідомили в міській раді.

Був спокійним, відповідальним і товариським. Так про військового Ігоря Салія згадує його класний керівник Оксана Миронець. 

«Ігор – випускник 2012 року 11-А класу загальноосвітньої школи № 4, навчання було біологічного профілю. Завжди врівноважений, толерантний, чемний, справедливий, на прохання у допомозі відгукувався перший. Наша шкільна родина у невимовній скорботі, щиро співчуваємо батькам», - продовжує педагог.

Ігор Салій служив у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді ЗСУ. Загинув у перші дні війни, під час виконання військового обов'язку на Миколавщині. Попрощатися із бйцем прийшли понад дві сотні людей. Прощання з воїном проходило у соборі Петра і Павла, потім на Майдані Шевченка, а поховали на кладовищі «Нове», поряд з іншими Героями Костопільщини. У військового залишилися батьки, брати і сестри.

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.