![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024061116476920.png)
У Костополі комунальники відремонтували міст через річку Замчисько.
Повідомляють в Управлінні інфраструктури Костопільської міської ради.
На минулому тижні працівники цеху благоустрою КП КМР "Костопількомунсервіс" провели плановий поточний ремонт пішохідного мосту через річку Замчисько (р-н Перемінка).
Відповідно до технічних завдань частково замінено дерев'яний настил, що перебував у неналежному стані, очистили від корозії залізну конструкцію та пофарбували. Було проведено облагородження території поряд мосту.
![](/media/img/650/2024/06/202406118466.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406116962.png)