![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052115059173.png)
У Костополі встановили нові контейнери для збору пластикових кришечок.
Про це повідомили у Костопільській міській раді.
Пластикові кришечки відтепер можна залишати у контейнерах поблизу ліцею №3 та майдану Т.Г. Шевченка. Встановлення таких ємностей у формі серця ініціювала Костопільська міська рада.
Завдяки налагодженому зв'язку із фондом «ОВЕС» зібрані кришечки відправлять на переробку. За кошти із продажу вторсировини волонтери купують воїнам FPV-дрони. Для переробки підходять кришечки з води, соків, молочних продуктів, інших напоїв та соусів.
![](/media/img/650/2024/05/202405215174.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405218572.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405219273.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405219013.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405215139.png)