![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071719536685.jpg)
У Квасилові рятувальники організували для дітей акцію з безпеки життєдіяльності.
Про це інформують у ГУ ДСНС у Рівненській області.
Рятувальники навчали дітей правильно користуватися вогнегасниками, демонстрували спецтехніку та аварійно-рятувальне обладнання. Також усі охочі могли спробувати свої сили у подоланні дитячої пожежної смуги перешкод. Розважав дітей та охоче фотографувався на згадку песик-рятівник.
Також рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті, розповіли про вибухонебезпечні предмети та куди слід звертатися у разі їх виявлення. Окремо було наголошено про повітряні тривоги, що їх не можна ігнорувати, а потрібно негайно бігти в найближче укриття.
![](/media/img/650/2022/07/202207176976.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207171350.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207174553.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207177065.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207173003.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207171698.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207173550.jpg)