У Квасилові запрацював «Молодіжний простір»

Про ідею створення осередку для спілкування та особистісного розвитку молоді у Квасилові мова йшла давно. Втілити її в реальність зміг тимчасово виконуючий обов’язки директора Будинку культури селища Павло Дмитришин разом з командою однодумців, друзів та, ясна річ, активною молоддю Квасилова. 1 лютого 2024 року – дата офіційного початку роботи «Молодіжного простору».

На першу неформальну зустріч-знайомство запросили представників багатьох молодіжних клубних формувань громади, аби останні поділились власним досвідом та домовились про подальшу співпрацю. Кожен прийшов не з порожніми руками, адже потреб для успішного розвитку нового молодіжного осередку  - більш, ніж достатньо. Депутатка округу  Світлана Марчук подарувала молоді Квасилова відеопроектор -  необхідна та важлива річ під час будь-яких презентацій та заходів. Тетяна Кравчук - керівниця клубу настільних ігор Розумна гра (Територія розумних ігор) запросила усіх бажаючих ознайомитись з напрацюваннями їхньої команди  - як онлайн так і  офлайн.

«Мати гарне майбутнє покоління – головна ідея створення «Молодіжного простору»,каже Павло Дмитришин. - Якщо ми  не закладемо правильні орієнтири і не сформуємо сучасну світоглядну позицію молоді – то хто це зробить замість нас? «Молодіжний простір» - своєрідний «пластилін», з якого можна зліпити будь-що, якщо є запит від дітей. Це  середовище для спілкування, соціальних ініціатив, особистого розвитку, навчання, творчості та активного дозвілля для молоді, можливість освоювати гранти та розуміти, що це таке. Якщо у молоді буде запит на спілкування з психологом  - ми надамо таку послугу. Змога у вільний час пограти у настільні розвиваючі ігри – ми вже готові це робити. Тобто мета створення «Молодіжного простору», аби тут діти почувалися комфортно, неначе  вдома, з друзями. Це місце, де потрібно спілкуватися не про погані звички, а про особистісний розвиток», - поділився Павло Дмитришин.

Корисним та вкрай важливим у розвитку проекту Павло Дмитришин вбачає співпрацю з тими, хто вже досягнув значних успіхів у цьому напрямку. Насамперед мова йде про рівненський молодіжний простір «Нота». Підтримка цією командою своїх однодумців з Квасилова – справа логічна та перспективна.

Як буде працювати «Молодіжний простір» і який графік роботи? Все залежатиме від запитів молоді. Діти зможуть у вільний, позаурочний час підійти до адміністрації Будинку культури та попросити ключ від приміщення. Головна вимога – шкідливі звички лишаються за дверима. Пріоритет – творчість, спілкування та розвиток.