Рівне Медіа

У лісі на Рівненщині під час збору чорниць заблукала 8-річна дівчинка: її шукали 5 годин (ВІДЕО)

У Сарненському районі восьмирічна дівчинка відійшла від рідних під час збору ягід та зникла  близько 14 години сьогодні, п’ятого липня. Спочатку її намагалися розшукати самостійно. Однак, коли пошуки результатів не дали — звернулися до поліції. 

 

Після надходження повідомлення на спецлінію «102» о 19:30 на пошуки зниклої дитини негайно залучили працівників оперативного штабу, поліцейських відділення №2 ( смт Рокитне), працівників ювенальної превенції Сарненського відділу, кінолога, лісівників, рятувальників та місцевих жителів. Правоохоронці разом із селянами прочісували навколишню місцину і орієнтовно за годину дівчинку вдалося знайти. Вона вийшла до людей, які збирали чорниці. Ті,  натомість, привели її до дільничного та лісівників, які були неподалік. 

Як з’ясували поліцейські, восьмирічна жителька села Карпилівка була у лісі разом із батьками та сестрою. Діти відійшли від дорослих подалі. Невдовзі старша сестричка наказала молодшій повертатися до батьків, однак дорогу до них малолітня так і не знайшла. Понад п’ять годин вона блукала лісом,  доки не почула, що поряд є люди.  


На щастя, усе обійшлося. Поліцейські та лісівники привезли дитину до місця проживання та передали схвильованим батькам. Аби відволікти дівчинку від пережитого,  поліцейські пригостили дитину солодощами та подарували ляльку.  

Про це інформує відділ комунікації поліції області. 

Читати також