Рівне Медіа

У листопаді в Рівне із концертом приїде Джамала

23 листопада Джамала привезе у Рівне святкову програму, в яку увійшли кращі пісні співачки, та відсвяткує з шанувальникам десятиріччя творчої діяльності. Харизматична українська виконавиця і сонграйтер готує неймовірне шоу, яке не залишить байдужим нікого.

Сьогодні ім’я Джамали доволі відоме в українському медіапросторі, адже співачка стала справжньою гордістю нації, виборовши перемогу на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2016”. А розпочала своє зіркове сходження українка кримсько-татарського походження у 2009 році із конкурсу молодих виконавців “Нова хвиля” у Юрмалі. Вона отримала гран-прі, вразивши журі унікальними вокальними даними і професійним виконанням композицій різних жанрів. Лірична народна пісня “Верше мій верше” чи запальна джазова ”History Repeating” – у емоційній інтерпретації Джамали, здається, будь-яка композиція отримує неповторне звучання.

На ювілейному концерті Джамала презентує нову концертну програму “10”, що вмістила в себе найбільш знакові композиції співачки. За весь цей час виконавиця і авторка пісень встигла випустити п’ять студійників та два міні-альбоми, а її харизма, сценічна майстерність і талант гарантують не лише насичену музичну програму, але й цікаве шоу.

23 листопада, Рівненський Міський Будинок Культури, Jamala – приходь послухати історію однієї прекрасної жінки про любов до музики!

КВИТКИ:

– в касі Міського Будинку Культури

– онлайн на Kasa.in.ua: https://kasa.in.ua/ua/rivne/concert/dzamala-u-rivnomu?fbclid=IwAR2VlNf-SwxaWnH_j2ncpLsfGZsnjzGk_xcBQ7tpdhwGeUF0EIkNqxVP_us

– онлайн на Karabas.com: https://rivne.karabas.com/dzhamala-1

Довідки за телефонами:  097-055-3221 та 43-93-38

Читати також