![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052711013353.png)
У Масевицькому ліцеї реалізували проєкт-переможець громадського бюджету. Ідеться про клас на свіжому повітрі - своєрідний навчальний простір і місце відпочинку для учнів.
Про це повідомили в Рокитнівській селищній раді.
"Сreative center (творчий центр) - клас на свіжому повітрі: місце навчання, відпочинку учнів Масевицького ліцею" - ідея від навчального закладу, яка здобула підтримку серед малих проєктів у рамках громадського бюджету Рокитнівської громади 2023 року. Цьгоріч у травні проєкт вартістю 100 тис. грн удалося реалізувати.
Завдяки участі в конкурсі колектив ліцею має альтернативу шкільним кабінетам і мотивувальний простір для учнів, де вже активно проходять уроки.
Читайте також: У ліцеї на півночі Рівненщини з`явиться клас на свіжому повітрі.
![](/media/img/650/2024/05/202405273426.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405275132.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405272735.png)