![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040812032352.png)
У Рокитнівському ліцеї №1 відкрили пам'ятну дошку Ігорю Кушніру.
Про це повідомили в Рокитнівській селищній раді.
Житель села Рокитне, Захисник України Ігор Кушнір у 1995 році був випускником цього ліцею, який на той час мав назву "Рокитнівська середня школа № 1".
Ігор мобілізувався до лав ЗСУ у травні 2022 року. Після проходження навчання Воїна відправили у військову частину А2777 Миколаєва. На початку жовтня весь його взвод передислокували тримати оборону Бахмута.
Бойове завдання, яке солдат-кулеметник виконував 23 жовтня 2022 року, стало для нього останнім.
![](/media/img/650/2024/04/202404085627.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404084116.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404087293.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404086223.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404089077.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404082475.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404087777.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404089775.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404089291.png)