![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021411002331.png)
У Синівському ліцеї на Гощанщині замінили частину даху.
Про це повідомив гощанський селищний голова Микола Панчук.
За його словами, будівля збудована ще 1974 року. За цей час шифер зносився і почав протікати. Результат - аварійний дах, лущення штукатурки в кабінетах.
Ремонтні роботи тривали майже чотири місяці. До них залучалися працівники закладу, допомагали активні мешканці села. Спільними зусиллями на площі 300 м.кв. даху шифер замінили на металочерепицю.
"Заміни потребує й решта покрівлі. А це ще маже 600 кв.м. Матеріали вже придбано. За сприятливих погодних умов роботи продовжаться", - повідомив Микола Панчук.
![](/media/img/650/2024/02/202402141351.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402141720.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402147795.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402141437.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402147726.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402148551.png)