Рівне Медіа

У містечку на Рівненщині викрили підпільний гральний заклад

Підпільний діючий зал ігрових автоматів оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області спільно із поліцейськими Вараського районного відділу викрили вчора, шостого липня, у мікрорайоні Вараш. Про це інформує Відділ комунікації поліції області. 

Слідчо-оперативна група задокументувала факт незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор. Гральний зал був облаштований у приміщенні кафе-бару. Доступ до симуляторів ігрових автоматів надавався за допомогою комп’ютерної техніки через мережу Інтернет. У закладі перебували відвідувач і адміністраторка. 

Поліцейські під час огляду вилучили обладнання, що використовувалось для надання гральних послуг: 6 планшетних комп’ютерів, ігровий стіл, відеореєстратор, роутер, грошові кошти в сумі майже 25 тисяч гривень, чеки та чорнові записи. 

За фактом незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження встановлюються особи, причетні до вчиненого злочину, власник і орендар приміщення зокрема. Слідчі Вараського районного відділу поліції звернулися до суду із клопотаннями про накладення арешту на вилучене майно. 

Про це інформує Відділ комунікації поліції області. 

Читати також