Рівне Медіа

У місті на Рівненщині реконструюють шкільний басейн

У Дубні за кошти «Великого будівництва» реконструюють басейн у школі №7.

На Рівненщині внесли зміни до переліку об’єктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Тепер кошти отримають 16 об’єктів. Серед них – будівництво та реконструкція спортивних споруд, шкіл, дитячих садків, бібліотек. Їх погодила обласна Комісія з відбору інвестиційних проєктів та програм. Про це йдеться на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяли заступники голови ОДА Ігор Тимошенко та Людмила Шатковська, перший заступник голови облради Сергій Свисталюк, представники Асоціації «Об’єднані територіальні громади Рівненщини» та регіонального відділення Асоціації міст України.

«Головна причина таких змін викликана необхідністю здачі об’єктів Національної програми Президента України «Велике будівництво», що знаходяться на завершальній стадії будівництва. Розглянули та прийняли рішення не розпорошувати кошти, а спрямувати їх на ті проєкти, які можна здати в експлуатацію вже цього року», – наголосив Ігор Тимошенко.

Загалом об’єкти співфінансуються з різних джерел – це ДФРР, програма «Спроможна школа», обласний та місцеві бюджети, програма соціально-економічного розвитку. Втім, деякі видатки для Рівненщини зменшені, у зв’язку з тим, що їх перенаправили на боротьбу з COVID-19. Так, лише розмір ДФРР зменшився з 260 млн грн до 189 млн грн.

Також потреба змін до переліку об’єктів зумовлена й тим, що скоригували проєктну документацію у зв’язку з приведенням її до чинних будівельних норм та стандартів.

У межах проєкту виділили 15 мільйонів на реконструкцію басейну в школі №7 по провулку Шкільному, 2 у Дубні.

До переліку об’єктів, що будуватимуть за кошти ДФРР, включили й додаткові – садочок в селі Переброди на Дубровиччині, навчальні заклади у селі Борбин на Млинівщині, селі Жобрині Рівненського району та ліцей у Дубровиці.

Читати також