![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051513011323.png)
На екостежці «Урочище Вільхава», яка знаходиться на території Національного природного парку "Дермансько-Острозький", організували екскурсію для людей із порушенням зору і незрячих.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Як зазначає очільник області, це перша подібна екскурсія на Рівненщині. Маршрут облаштований направляючими, що дають можливість безпечно проходити його з тростиною. Інформаційні стенди продубльовані шрифтом Брайля, зображення пташок і грибів можна подивитися на тактильних малюнках.
"Наше завдання – зробити туристичні маршрути максимально доступними", - наголошує Олександр Коваль.
![](/media/img/650/2024/05/202405154823.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405152317.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405159483.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405154041.png)