![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024011715026016.png)
Екоосвітяни нацпарку, що знаходиться на Рівненщині, провели акцію "Допоможемо птахам узимку".
Про це повідомили в Нобельському Національному Природному Парку.
Вже традиційно щороку екоосвітяни Нобельського НПП проводять акцію «Допоможемо птахам взимку». Цього року до участі в природоохоронній акції долучилися учні Локницького ліцею, у рамках якої співробітники Парку разом зі школярами розвісили виготовлені природоохоронниками годівниці на території ліцею. Захід проводився з метою виховання дбайливого ставлення до довкілля, спонукання до практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.
Також на базі навчального закладу було проведено екологічні уроки на теми: «Великий зимовий облік птахів» і «Червонокнижні тварини Нобельського НПП». Під час зустрічі учні початкових класів ліцею:
- ознайомилися з рідкісними тваринами Нобельського НПП;
- дізналися про спосіб життя цих видів;
- вивчили фактори зникнення та необхідність охорони представників фауни, що занесені до Червоної книги України.
Учні 5 та 6 класів ліцею дізналися:
- про значення зимового обліку;
- коли та де найкраще спостерігати за пернатими, та як їх правильно рахувати;
- отримали курс практичних порад: де розміщувати годівнички, як часто годувати птахів та який корм підходить відповідному виду птахів.
"В наших силах, друзі, врятувати птахів від голодної смерті: розвісити годівнички і всю зиму підгодовувати їх. Пам’ятайте, що берегти природу – наш обов’язок!", - зазначили в дописі.
![](/media/img/650/2024/01/202401177070.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401176920.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401172158.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401171116.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401171058.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401178835.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401179026.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401179458.png)