Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У одному із районів Рівненщини стартував велоквест

Сьогодні, 10 серпня, стартує онлайн велоквест ВсеБудеВелосипедно, який втілює активна молодь ГО Центр ініціатив "Віадук" за підтримки Управління молоді та спорту Рівненської ОДА.

Він триватиме протягом 2 місяців (серпень та вересень).

Під час квесту потрібно виконувати цікаві практичні та теоретичні завдання, і навіть жартівливі. За кожне виконане завдяння у додатку Badge Wallet учасники будуть отримувати цифрові відзнаки. Є можливість обирати, у якій послідовності їх виконувати.
Всі учасники отримають велосувеніри, а найактивніші, ті хто пройдуть квест повністю – велоподарунки. Участь у квесті можуть взяти жителі Клеванської громади та навколишніх населених пунктів, Бугринської та Смизької ОТГ. Вік учасників від 14 років.

Як приєднатися до квесту #Всебудевелосипедно?

  • Завантажити на свій телефон додаток Badge Wallet (через Play Маркет або будь-яку іншу програму для скачування додатків) та зареєструватися там
  • За допомогою додатку відсканувати відповідний QR-код, після цього відкриється перша відзнака «Тепер ти в темі».
  • Отримати наступну відзнаку «Тепер ми знайомі», щоб організатори змогли сконтактувати з учасником та подарувати велоподарунки. Далі завдання можна виконувати у довільному порядку.

Читати також

28.09.2023 Росіяни поширюють черговий фейк про нібито озброєння на Рівненській АЕС

У мережі шириться фейкова інформація, що нібито Сили оборони складають ракети HIMARS, SCALP, Storm Shadow, різні БПЛА-камікадзе та боєприпаси із збідненим ураном на Хмельницькій та Рівненській АЕС на заході України та у прилеглих регіонах. Таку інформацію поширюють користувачі соцмереж з посиланням на неназваних «турків». Відтак правдою є те, що 22 вересня, через тиждень після перших повідомлень про зброю на станціях, Міжнародне агентство з атомної енергії опублікувало доповідь, у якій йшлося про те, що експерти не побачили ніяких порушень на станціях з боку ЗСУ чи взагалі будь-кого. Єдине озброєння, яке виявили експерти МАГАТЕ, помітили на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції, зазначили журналісти StopFake.