![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071510179219.jpg)
У Сарненському районі за минулу добу сталося дві пожежі.
Про це інформують у ГУ ДСНС у Рівненській області.
Зокрема:
- 14.07.2022р. о 14:48 с. Лютинськ Сарненського району Дубровицького ТГ в приватному господарстві вогнем знищено 8 м3 дров, 1 тонна сіна, покрівлю та перекриття господарчої будівлі.
- 14.07.2022 о 16:00 с. Клесів Сарненського району Клесівської ТГ в приватному господарстві вогнем пошкоджено пластикові каналізаційні труби, зовнішню стіну нежитлового будинку.
На щастя, обійшлось без постраждалих.
![](/media/img/650/2022/07/202207154075.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207154662.jpg)