Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У опорних лікарнях Рівненщини повністю заповнені 8 відділень

На Рівненщині наразі хворим на COVID-19 надають медичну допомогу у 12 лікарнях.

Мова йде про Рівненську міську лікарню, Сарненську ЦРЛ, Дубенську МЛ, Костопільську ЦРЛ, Рокитнівську ЦРЛ, Здолбунівську ЦРЛ, Гощанську ЦРЛ, Пологовий будинок Дубенської РР, Дубровицьку ЦРЛ, Міську лікарню №2 РМР, Рівненську ЦРЛ, Острозьку ЦРЛ.

Станом на ранок 15 жовтня у лікарнях Рівненської області перебувають 575 людей із діагнозом COVID-19 та з підозрою на коронавірус.

Читати також

12.08.2022 На Кореччині ексбухгалтер товариства продав міській лікарні недійсні картки для заправки авто

Зокрема, згідно з умовами договору чоловік, від імені товариства, мав поставити скретч-картки для заправки автомобілів на майже 100 тис. грн. Втім, коли водії заїхали на АЗС – виявилось, що вказані картки не активовані, і заправити авто по них неможливо. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді позбавлення волі, строком на 4 роки та позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з відпуском матеріальних цінностей та бухгалтерським обліком, строком на 2 роки. Однак, від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, чоловіка звільнено з випробуванням з встановленням іспитового строку.