Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У опорній лікарні на Рівненщині - 52 хворих на COVID-19

Головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк розповів про ситуацію з хворими на COVID-19 у медзакладі.

За його словами, у реанімаційному відділенні знаходяться сім хворих у важкому стані (киснезалежні). Двоє пацієнтів - на неінвазивній ШВЛ.

"Нажаль маємо знов летальний випадок, помер пацієнт 1961 року народження, житель м. Сарни, за життя якого боролися два тижні. Рідним та близьким наші співчуття", - написав пан Іванюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

У інфекційному відділенні - двадцять чотири хворих, всі з діагнозом COVID-19. Сім хворих - киснезалежні, стан здоров‘я їх важкий, у решти стабільний.

На обсервації наразі знаходиться 71 людина.

"Додалось троє хворих - жителі с. Стрільськ, с. В. Вербче та м. Сарни. Виписки не було. Одного переведено в реанімацію. «Іногородніх» один. З високими температурами двадцять два пацієнти. Ковідовських двадцять три хворих. Як результат - сто два хворих, п‘ятдесят два уже підтверджених ковідовських, решта чекають своїх результатів", - додав головний лікар.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.