Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У опорній лікарні на Рівненщині шість хворих на COVID-19 знаходяться у реанімації

У Костопільській ЦРЛ, яка входить до переліку медзакладів першої хвилі, наразі на стаціонарі лікуються 40 осіб.

Про це повідомляють на сторінці Костопільської райдержадміністрації.

Зокрема, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії (реанімаційне) – 6 пацієнтів. У інфекційному відділенні – 11 пацієнтів. Хірургічне відділення – 23 пацієнта.

Всього киснезалежних пацієнтів – 15.

За минулу добу у Костопільському районі зафіксовано 9 нових випадків інфікування на COVID-19 (м.Костопіль – 7, с.Базальтове, с.Яполоть). Загалом за період пандемії у районі зареєстровано 1106 випадків.

Всього подолали хворобу – 818 осіб.
 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.