Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У оселях мешканців Рівного не вимкнуть опалення до понеділка

У оселях рівнян опалення не вимкнуть до понеділка, 19 квітня. Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк під час прямого включення.

"Важливо зберегти температурний режим. Середньодобова температура наразі понизилась і ми не можемо вимкнути опалення. Гіркий досвід сусіднього міста Тернопіль, яке вимкнуло опалення. У зв'язку із тим, що понизилась температура повітря, місто знову увімкнуло тепло. То ми поки не поспішаємо. Як мінімум, опалення не буде вимикатись до понеділка", - зазначив пан Третяк.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.