![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040415502992.png)
Парк комунальної техніки Вараської громади поповнився екскаватором-навантажувачем Cukurova 885.
Про це повідомив Вараський міський голова Олександр Мензул.
"Він використовуватиметься для потреб комунальних підприємств громади, а також для потреб військових, що забезпечують посилення нашої обороноздатності", - уточнює міський голова.
Як відомо, ця спецтехніка додатково укомплектована гідромолотом і призначена для виконання різнопланових землерийних, вантажно-розвантажувальних робіт і ремонту зовнішніх інженерних мереж комунального господарства громади. Вона, зокрема, допомагатиме комунальникам оперативно виконувати ремонтні роботи з ліквідації поривів у мережі водо- й теплопостачання, водовідведення.
Придбано екскаватор-навантажувач за кошти місцевого бюджету. Він перебуватиме на балансі у КП "Вараштепловодоканал".