![](https://rivne.media/media/img/650/2024/03/2024032319064991.jpg)
У парку "Хімік" у Рівному висаджували нові дерева.
Про це повідомляє секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.
За його словами, це робили в рамках проекту «Greening of the Planet».
- Завдяки цій ініціативі у нашому парку з'явилось чотирнадцять гінкго білоб. Ці дерева належать до однієї з найстаріших порід на планеті, листя яких володіє цілющими властивостями.
Дякую ініціаторам і учасникам акції, адже збереження довкілля, розвиток паркових і рекреаційних зон - це один з основних пріоритетів, який муніципальна влада завжди готова активно підтримувати, - пише Віктор Шакирзян.
![](/media/img/650/2024/03/202403237446.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403238152.jpg)
![](/media/img/650/2024/03/202403234211.jpg)