Рівне Медіа

У пологовому відділенні на Рівненщині створили комфортні умови для молодих мам

У Радивилівській ЦРЛ зробили ремонт у пологовому відділенні. Про це повідомляє РОДА.

На черзі – завершення капітального ремонту й у дитячому відділенні.

«Відновити відділення лікарні вдалося завдяки проєкту благодійного фонду «Любіть Україну», який профінансувало Посольство Японії в Україні. Партнером в його реалізації виступила й наша ОТГ, надавши із місцевого бюджету грошовий внесок в оновлення медичного оснащення лікарні», - зазначив голова Радивилівської ОТГ Микола Карапетян.

Так, у пологовому відділенні спочатку замінили плитку, двері, меблі, сантехніку, водопровід та інші комунікації, після чого закупили необхідне оснащення. Зокрема, обладнання для первинної реанімації новонароджених, апарат штучної вентиляції легень та систему ультразвукової діагностики.

Також найближчим часом у дитячому відділені на 20 ліжко-місць завершать капітальний ремонт, який триває тут більше року.

«Тепер у пологовому ми маємо повністю забезпечений матеріально-технічний ресурс, завдяки якому можна впевнено і професійно виконувати свою роботу. Щодо дитячого відділення – нині тут замінено усе: від дверей до внутрішнього умеблювання палат. До того ж, у відділенні провели систему підігріву підлоги, замінили сантехніку», - зазначає головний лікар Радивилівської ЦРЛ Федір Стецюк

Крім пологового та дитячого, ремонтний процес розпочато і в хірургічному відділенні РЦЛ. В минулому році була виготовлена проєктно-кошторисна документація на проведення реконструкції.

Читати також